raszart-whitetr.png

Ogólnopolski konkurs fotograficzny dla młodzieży

Home    Laureaci    Jury    Regulamin    Pliki

sztuka na talerzu

edycja II

012-1miejsce.JPG

1 miejsce

Ebru Sasmaz
lat 11, Myślenice

_

za pracę:
Massimo Campigli
Kobiety na plaży

Krzyś Adamski

2 miejsce

Krzysztof Adamski
lat 13, Jaczów

_

za pracę:
Leonardo da Vinci
Ostatnia Wieczerza 1498r.

058-3miejsce.jpg

3 miejsce

Agata Szlezak
lat 12, Dolaszewo

_

za pracę:
Pablo Picasso
"Kobieta w kapeluszu" 1935r.

084-3miejsce.jpeg

3 miejsce

Adam Koziej
lat 12, Łódź

_

za pracę:
Władysław Strzemiński
"Kompozycja unistyczna"
1934r.

Olaf Siekierzyński

wyróżnienie

Olaf Siekierzyński
lat 11, Warszawa

_

za pracę:
Friedensreich Hundertwasser
"Blobs grow in beloved gardens"
1974r.

021-wyroz.jpg

wyróżnienie

Dawid Kilarski
lat 13, Zaręba

_

za pracę:
Rene Magritte
"Syn człowieczy" 1964r.

041-wyroz.png

wyróżnienie

Zuzanna Osika
lat 14, Zabierzów

_

za pracę:
Vincent Van Gogh
"Pole pszenicy z krukami" 1890r.

088-final_edited.jpg

finalistka

Katarzyna Kobiałka
lat 14, Tomaszów Lubelski

_

za pracę:
Gustav Klimt
"Pocałunek" 1908r.

103-final.jpg

finalistka

Marianna Żerańska
lat 11, Milanówek

_

za pracę:
Pablo Picasso
"Portret dziewczyny"

105-final.png

finalistka

Jolanta Maślanka
lat 13, Poznań

_

za pracę:
Jan Matejko
"Stańczyk" 1862r.

055-final.jpg

finalistka

Nicole Strzelec
lat 11, Jelcz-Laskowice

_

za pracę:
Jan Vermeer
"Dziewczyna z perłą" 1665r.

039-final.jpg

finalistka

Antonina Andrzejewska
lat 10, Łódź

_

za pracę:
Pablo Picasso
"Portret dziewczyny"

035-final.jpg

finalista

Miłosz Kiełbasa
lat 14, Tomaszów Lubelski

_

za pracę:
Rene Magritte
"
Syn człowieczy" 1964r.

004-final.jpg

finalistka

Julia Trajdos
lat 10, Głogów

_

za pracę:
Tadeusz Makowski
"Chłopiec z bocianem",

JURORZY II EDYCJI

Alek Slon
Alek Slon

Juror - konkurs Sztuka na talerzu

press to zoom
Andrzej Grudzień
Andrzej Grudzień

Juror - konkurs Sztuka na talerzu

press to zoom
Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska

Jurorka - konkurs Sztuka na talerzu

press to zoom
Kajetan Traczyk
Kajetan Traczyk

Juror - konkurs Sztuka na talerzu

press to zoom
Ewa Osińska-Rozpędek
Ewa Osińska-Rozpędek

Juror - konkurs Sztuka na talerzu

press to zoom

sztuka na talerzu

edycja I

#037w.jpg

wyróżnienie

Filip Rusiński
lat 12, Łomża

_

za pracę:
Paul Cezanne
“Kosz z jabłkami”, 1895r.

#017.wjpg.jpg

wyróżnienie

Angelika Bakun
lat 13, Świdnica

_

za pracę:
Van Gogh
"Martwa natura: wazon z pięcioma słonecznikami", 1888r.

Nostagia Tomasz Pietrzycki

wyróżnienie

Tomasz Pietrzycki
lat 11, Oława

_

za pracę:
Aneta Karaś
"Nostalgia" 2020r.

1 nagroda - Witold Kaiewski

1 miejsce

Witold Kaniewski

lat 11, 
Gdańsk


_

za pracę:
Giuseppe Arcimboldo
"Portret" 1590r.

#064-2.jpg

2 miejsce

Nicole Strzelec
lat 10, Jelcz-Laskowice

_

za pracę:

Edvard Munch
"Krzyk" 1893r.

#010-3.jpg

3 miejsce

Alicja Kasprzak

lat 11, Radwanice

_

za pracę:
Michał Anioł fresk
"Stworzenie Adama" 1511r.

#037w.jpg

wyróżnienie

Filip Rusiński
lat 12, Łomża

_

za pracę:
Paul Cezanne
“Kosz z jabłkami”, 1895r.

#017.wjpg.jpg

wyróżnienie

Angelika Bakun
lat 13, Świdnica

_

za pracę:
Van Gogh
"Martwa natura: wazon z pięcioma słonecznikami", 1888r.

Nostagia Tomasz Pietrzycki

wyróżnienie

Tomasz Pietrzycki
lat 11, Oława

_

za pracę:
Aneta Karaś
"Nostalgia" 2020r.

#028.jpg

finalistka

Lena Machus
lat 13, Warszawa

_

za pracę:
Frida Kahlo
Autoportret 1940r.

#068.JPG

finalistka

Nela Fuławka
lat 10, Lubin

_

za pracę:
Salvador Dali
"Słonie" 1940r.

#070.jpg

finalista

Marcel Stelczyk
Rębiszów

_

za pracę:
Rene Magritte
"Syn człowieczy: 1964r.

#008.jpg

finalistka

Lena Moś
lat 10, Warszawa

_

za pracę:
Johannes Vermeer
"Dziewczyna z perłą" 1665r.